Інтеграція ІМЕДу з сервісами doc.ua та likarni.com

Онлайн сервіси doc.ua та likarni.com – для пацієнта простий зручний спосіб пошуку клініки та лікаря, а для медичних закладів – джерело пацієнтів.

 

 

За домовленістю з цими ресурсами-агрегаторами ваша клініка чи медичний центр може потрапити до каталогу медичних закладів і показуватися у результатах пошуку за запитами відвідувачів – ваших потенційних клієнтів.   

 

Як залучити пацієнтів у медцентр чи клініку
Ринок приватної медицини - ось де не з чуток знають про конкуренцію та боротьбу за клієнта: з більш ніж 50000 приватних медичних центрів і клінік - 40% знаходяться в Києві. Щодня з'являються нові приватні кабінети та медичні центри, філії мережевих медичних клінік. Як їм вдається знаходити і утримувати своїх пацієнтів, забезпечувати роботою персонал, отримувати прибуток від вкладених інвестицій? Ми проаналізували досвід наших клієнтів - медичних центрів, інших приватних медичних закладів...

 

 

Оскільки ці сервіси досить популярні серед користувачів медичних послуг, на прохання нашого клієнта ми інтегрували робочий стіл оператора колл центру в медичній інформаційній системі ІМЕД з сервісами запису на прийом doc.ua та likarni.com.

Інтеграція допомогла клініці-замовнику значно прискорити запис пацієнтів через ці сервіси.    

 

Поділитись...
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VK
Популярні статті: