Пацієнт
Наповнення бази даних пацієнтів

Зберігайте всю контактну інформацію клієнта в системі, аби завжди мати її під рукою.

В медичній інформаційній системі ІМЕД база даних про клієнта наповнюється автоматично при запису його на прийом. Також фіксуйте в програмі історію візитів пацієнта у ваш медичний заклад та послуги, які він замовляв. При потребі потрібні дані можна швидко знайти завдяки зручному пошуку в системі.

Електронна медична карта

В електронній медичній карті пацієнта зберігається вся інформація: контактні дані, історія його візитів до спеціалістів вашого закладу, історія діагнозів з результатами обстежень, лабораторних аналізів, зображеннями з медичних приладів, курсами лікування; довідки, виписки тощо.

Лікар має доступ до цієї інформації, яка допоможе йому врахувати всі особливості стану здоров’я пацієнта, ознайомитися з висновками інших лікарів, порівняти результати лабораторних аналізів.

Залучення послуг страхових компаній

Функціонал ІМЕДу дозволяє формувати необхідні документи для роботи зі страховими компаніями та отримувати платежі від них за застрахованих пацієнтів:

  • реєстрація договорів зі страховими компаніями-платниками;
  • реєстрація рахунків;
  • створення реєстрів наданих послуг;
  • контроль заборгованості платника.
Сервіс та комунікація

Кваліфікована допомога та якісне обслуговування – запорука того, що в разі необхідності пацієнт звернеться знову саме до вашої клініки. Висококласні фахівці – за вами, а от ІМЕД може допомогти із сервісом.

З МІС ІМЕД ви швидко реєструєте пацієнта на прийом, при повторному зверненні ви “впізнаєте” пацієнта та звертаєтесь до нього на ім’я; ви нагадуєте заздалегідь про візит до лікаря дзвінком чи повідомленням (смс чи у месенджери). З програми ви надсилаєте пацієнту на електронну пошту його результати аналізів та підтримуєте з ним постійну комунікацію, сповіщаючи про вигідні саме для нього акційні пропозиції.

Станьте співавтором,
запропонуйте ідею
додаткового функціоналу
системи ІМЕД